Dzień dobry!

Lawendowy Dom – Galeria Nieruchomości to miejsce, w którym z pasją rozmawiamy o nieruchomościach. Wachlarz naszych usług obejmuje kupno, sprzedaż lub najem nieruchomości. Na co dzień postępujemy zgodnie z zasadami kodeksu etyki zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami. Bardzo ważne są dla nas relacje, zatem do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania i potrzeby, oraz dbamy o wysoki standard naszej pracy. Dzięki stałej współpracy z Kancelarią Notarialną, doradcą prawnym, doradcą kredytowym i ubezpieczeniowym, zapewniamy Państwu kompleksowość, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

Dla kupujących oferujemy kompleksową opiekę od momentu wyboru oferty, aż do końcowej umowy sprzedaży. Zapewniamy bezpieczeństwo zawieranych transakcji poprzez sprawdzenie stanu prawnego oraz analizę dokumentów nieruchomości. Zajmujemy się organizacją kredytu hipotecznego. Nasi klienci mogą korzystać ze zniżek przy usługach notarialnych oraz przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Po sprzedaży pomagamy w przekazaniu nieruchomości oraz podpisaniu umów z dostawcami mediów.  

Dla sprzedających zapewniamy wysoką skuteczność w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. Współpracujemy z profesjonalnym fotografem wnętrz, przygotowujemy plan nieruchomości, przykładamy dużą staranność w przygotowaniu atrakcyjnej oferty nieruchomości. Nasze oferty publikujemy na wszystkich liczących się portalach ogłoszeniowych oraz prowadzimy działania marketingu internetowego w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę jak największej ilości potencjalnych klientów. Zajmujemy się organizacją prezentacji z klientami, negocjujemy warunki transakcji, pomagamy przy organizacji dokumentów, umów oraz przekazywaniu nieruchomości nowym właścicielom. Przy sprzedaży nieruchomości współpracujemy z innymi biurami nieruchomości działającymi na terenie miasta.

Lawendowy Dom – Galeria Nieruchomości to miejsce spotkań, gdzie doradzamy i realizujemy zlecenia powierzone nam przez klientów. Stale podnosimy nasze kompetencje i standardy pracy. Pragniemy być skutecznym, uczciwym i profesjonalnym partnerem w obrocie nieruchomościami.

Właściciel firmy posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem Bielsko – Częstochowsko – Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami z siedzibą w Katowicach. Zapraszamy do współpracy.